כלבים למכירה

בשם כולם בקובינגטון שנאוזרס, אנו שמחים להכריז על כלב חדש למכירה בעמוד הפייסבוק שלנו ולקבל את פניכם לכולנו לחיפוש אחר בית טוב עבור אחד הכלבים האהובים עלינו.

השתמש במציאת הגורים בראש עמוד זה

כדי למצוא את הגור המושלם מאחד ממגדלי הכלבים המפורסמים ביותר ברשת שלנו ולתת לו בית לנצח. ספר לנו איזה סוג גור אתה רוצה ואנחנו נתאים לך את המגדל הטוב ביותר כדי לענות על הצרכים שלך. זכרו, אם אינכם מוצאים בעמודים אלו איזה גזע אתם מחפשים, עליכם לחפש בדפים שלנו גורים וכלבים למכירה. אתה יכול גם ללמוד עוד על גזע הכלב האהוב עליך באמצעות בוחרי כלבים מתקדמים של Pets4Homes.

אנו חובבי כלבים המחויבים למצוא את הכלב המתאים לך ולמגדלי הכלבים הטובים ביותר באזורך לצרכי כלבך

אנו צוות של חובבי כלבים אשר מחויבים לעזור לכם למצוא בית לכלב המושלם, שמגיע מאחד הגזעים היוקרתיים ביותר ברשת שלנו. אנחנו DogLoved, קבוצה של DogLoves, הארגון הגדול והמכובד ביותר בעולם להצלה ואימוץ כלבים.

אנו מציעים כל מיני גזעי כלבים וגורים למכירה

אשר נקנים ישירות ממגדלים ידועים. אנו מתמחים בכלבים בכל הגילאים, הגדלים, הגזעים והגזעים מקבוצות התנדבות קטנות שחולצו. תערובת שנאוצר מיניאטורית, לברדור רטריבר, צ'יוואווה, פומרניאן, סטפורדשייר בול טרייר, רוטוויילר, פיט בול טרייר ולברדור רטריבר.

אנו מעבירים אותך בכל מה שצריך לדעת על כלבי שירות חרדה באיווה וכיצד לקנות אחד כזה

אנו מקדמים גם פריטים הקשורים למכירת גור, אז אל תהססו לדפדף בין מאות הפעילים. בקר בבלוג שלנו למידע נוסף על גזעי כלבים וגורים שנמכרים בארצות הברית ובעולם.

אם אתם מחפשים כלב למכירה או אימוץ

תוכלו למצוא גורים מגזע טהור ב- K9Stud באיווה ובעולם כולו. אנו מגדלי AKC ויש לנו את כל הגורים מוסמכים על ידי וטרינר לפני השמה. גורי הרועה הגרמני לתקופה קצרה בסוף החודש או בשבוע הראשון של ספטמבר בחינם, לעתים קרובות אנו מוצאים אתכם התוספת המושלמת לביתכם כאן ב- k9stud. אתה יכול גם למצוא כלבים למכירה ואימוץ באתר שלנו ובעמוד הפייסבוק שלנו כדי ללמוד עוד על גורים מגזעי גזע בארצות הברית.

אם יש לך חרדה או דיכאון

אתה לא רוצה כלב משוגע שמשגע אותך, או כלב עם חרדה ודיכאון משלך. ככאלה, אנו משתדלים שכל הכלבים הבוגרים יבדקו את הבעיות התורשתיות החשובות ביותר של הגזע. במקרה של רוי, לחימה עם כלבים אחרים הייתה עלולה לסכן אותו לבעיות בריאותיות חמורות כמו מחלות לב, סרטן ומחלות כליות. זה מגן על ראסטי ועל המשפחה טובת הלב שאימצה אותו בתמימות מפני שברון לב בעתיד. גזע יכול להיות טוב בשבילך מכיוון שהוא עוסק יותר בטמפרמנט של הכלב האישי.

אם הכלב שלך מתחת לגיל 18 חודשים

אתה רוצה כלב שמתנהג היטב, ואם הלקוח שלך צריך לחכות 2-5 שנים כדי להשיג את חיית המחמד שלו, סופרדוג מציע כלבי סיוע מאומנים היטב. אם אתה משלם 25,000 דולר לסופרדוגים עבור כלב שירות או כלב טיפול, הכלב טוב יותר מאשר אם שילמת עבורו 40,000 עד 50,00 $. עשה לעצמך טובה ושכור סוכנות לאילוף עבורך כלבי מתנדבים חובבים.

אתה יכול לקבל כל סוג של כלב שתרצה

מכלב שירות פסיכיאטרי לחרדה וכלב טיפול, ואתה יכול להיות כלב שירות פסיכיאטרי של ADA. רק בגלל שכלב מאומן לבצע מטלה של כלב שירות אין פירושו שהוא מאומן לגישה ציבורית ולא מאומן. ישנם מספר גזעים המוזכרים לעתים קרובות, מומלצים או נדרשים מסיבה זו.

לכלבים יש מעיל מדובלל כמו רטריבר זהוב

באחרים יש תלתלים של פודל, יש כלבים שהם הכלאה מושלמת, ואין בין לבין. אם אין לך כלב שהוכשר להשתחרר ולציית, עליך לומר לנו מה לא בסדר איתך. גם אם למישהו יש תמונה של הכלב שאילף, זה כנראה לא הכלב המתאים לצרכים שלך.

יש לנו מבחר רחב של כלבים בכל הגילאים, הגדלים, הגזעים, הצבעים והגזעים באזורנו. פשוט גלול ברשימת הגזעים והמגדלים, כמו גם הגזע, סוג הגזע, הגודל, הצבע או הגזע הספציפי.

אם אתם מחפשים כלב לחיות מחמד או למעקב

היכנסו ל- OpenSooq ותראו את המבחר הרחב. פשוט דפדף בין מגדלי כלבי הבקר האוסטרליים, אשר ממוקמים במודעות המסווגות בפא וסביבה. לנקסטר גורים מפרסמת מגוון רחב של כלבים בכל הגילאים, הגדלים, הגזעים, הצבעים והגזעים באזורנו, כמו גם עם גזעים – גזעים ספציפיים.